top of page

אודות קבוצת מילאנו

קבוצת מילאנו נוסדה בשנת 1992 ע"י יעקב שוורץ ויוסי גרזי.

 העקרונות שהנחו את הקבוצה לאורך הדרך הינם הנגשת מוצרים איכותיים מתוצרת איטליה ומתן שירות מקצועי מהיר ואדיב. בכדי לשמר את אותם עקרונות, כל עובדי הקבוצה חתמו על אמנת שירות המבטאת את ארבעת המרכיבים החשובים ביותר עבורנו – איכות, מקצועיות, אמינות ושירותיות. עם התרחבות הקבוצה, הקמנו מערך שירות נרחב אשר מספק בעזרת אפליקציה יעודית לתקלות את השירות הטוב במדינה. בנוסף על כך מערך השירות שלנו כולל ביקורות איכות יזומות, הדרכות פרונטליות ומקוונות וכן בקרה קבועה ומתמשכת אצל לקוחות הקבוצה לביצוע טיפול מנע בתקלות. כל אלו נועדו להבטיח שהאינטרס המשותף יבוא לידי ביטוי – הוצאת קפה מושלם לכלל לקוחותינו. שביעות הרצון הגדולה אותה אנו מרגישים כל יום הינה תוצאה של קשר אישי וחם עם לקוחותינו, ראיית המציאות דרך עיני הלקוח ורצון תמידי לשיפור ומצוינות בכל פרמטר, גם לאחר למעלה מ-25 שנות עשייה. הקבוצה הינה היבואנית הבלעדית של המותגים האיטלקיים ,SAQUELLA, Primo Aroma , CARRARO יחסינו עם ספקינו מצוינים ולראייה מידי שנה אנו מארחים את בעלי החברות האיטלקיות בארץ לביקור בבתי הקפה שעובדים עם המותג שלהם. בנוסף לפולי הקפה האיכותיים שאנו מייבאים אנו היבואנים הבלעדיים של מותג מכונות הקפה WEGA האיטלקי – מותג מכונות הקפה הנמכר ביותר בעולם. קבוצת מילאנו מייחסת חשיבות להנגשת שירותיה לכלל האוכלוסיה, ולאפשר לציבור בעלי המוגבלויות להיעזר בשירותי משרדנו הנגיש לבעלי מוגבלויות. רק ביחד נוכל להבטיח חווית קפה יוצאת מין הכלל ללקוח הסופי.

המותגים המובילים שלנו

הקבוצה הינה היבואנית הבלעדית של המותגים האיטלקיים ,SAQUELLA, Primo Aroma , CARRARO יחסינו עם ספקינו מצוינים ולראייה מידי שנה אנו מארחים את בעלי החברות האיטלקיות בארץ לביקור בבתי הקפה שעובדים עם המותג שלהם. בנוסף לפולי הקפה האיכותיים שאנו מייבאים אנו היבואנים הבלעדיים של מותג מכונות הקפה WEGA האיטלקי – מותג מכונות הקפה הנמכר ביותר בעולם.

פולי קפה פרימו ארומה
פולי קפה סקואלה
פולי קפה קרארו
מכונות קפה WEGA

-לקוחות ממליצים-

קפה גולדה
קפה אניטה

עומר פרץ, מנהל תפעול גולדה

עוד מימיה הראשונים של אניטה, קבוצת מילאנו היוו שותפי דרך אמיצים ונכונים לתהליך הצמיחה והתפתחותה של החברה. תחת אותם אידאלים ובחריצות רבה, מכונות הקפה של מילאנו היוו את אבן הפינה להקמה של כל גלידרייה, והפכו לחלק בלתי נפרד מחווית הקנייה באניטה וגולדה. כיום, גם אחרי 20 שנה אנחנו נהנים מהשירות המעולה והאישי של נציגי בקבוצה, שהיום הם משפחה. בקרת איכות, ייעוץ, הדרכה, הם רק חלק מהשירותים הנהדרים שמסופקים על ידי מילאנו לכל אחד מסניפי הרשת ברחבי הארץ. אני ממליץ לכל מי שאיכות הקפה חשובה לו ומצוינות חרוטה על דגלו, לא לחשוב פעמיים ולחבור למשפחת מילאנו.

קפה מיכליס
קפה ג'ויה
קפה טאטי

איציק אנקונינה, בעלים

כמעט שני עשורים של שיתוף פעולה ושירות מקצועי ולא מתפשר!!
תמיד שם כשצריכים לא רק בנושא הקפה, כנ"ל היה גם בפרויקט המסובך בירושלים.
גדלנו יחד ובתקווה שנמשיך לגדול יחד.
תודה רבה!!

קפה נסטלה

מיכאל להמן, מנהל תחום קפה נסטלה

אנחנו עובדים עם קבוצת מילאנו החל משנת 2020, לאורך תקופה זו נחשפנו לחברה ולאנשים מקצועיים מהמעלה הראשונה לצד אנשי שירות מעולים. יוסי הבעלים, והצוות זמינים תמיד ועם גמישות מחשבתית שחשובה מאוד לניהול עסק.

פטלינה קפה

רועי, בעלים פטלינה צהלה

אנחנו עובדים עם שרון מקבוצת מילאנו למעלה מ-15 שנה.

זאת לא סתם מערכת יחסים של ספק לקוח. שרון מביא איתו יחס של אכפתיות אמיתית לעסק שלנו, זמין בכל רגע לכל עניין ומעניק שרות ברמה הגבוהה ביותר. פשוט תענוג לעבוד איתו. בזכות המקצועיות שלו ושל החברה כולה, אנחנו מתאימים ומשדרגים את הקפה לאורך השנים ונהנים מקפה משובח, יחס נפלא ושירות הכי טוב שיש.

קפה פט ויני
קפה רפאלו
קפה מינה טומיי

שרון משאלי, בעלים

ברצוני להודות לקבוצת מילאנו, בהוקרה גדולה ליוסי ג’רזי על עבודה של מעל 15 שנים יפות בהם למדנו להכיר חברה רצינית, מקצועית, עם שרות מדהים.
כחלק מתקופה מקסימה זו חווינו נסיעות מקצועיות לאיטליה ולמדנו המון מקבוצת מילאנו.
אני מאחל להם המשך מתן שרות מקצועי ואנושי לעוד המון שנים יפות. ❤❤

קפה מאפה נאמן

בוקי נאמן, בעלים

חבריי היקרים יוסי ויעקב מקבוצת מילאנו. תקופה ארוכה שאנו יחד קרוב ל-20 שנה, עליי לציין כי ההתנהלות שלכם מקצועית ביותר, מענה על כל דבר גם בשעות לא שגרתיות, יחס משפחתי ומוצר מנצח! אל תשתנו ותמשיכו כך לעוד 20 שנה לפחות!
אוהב ומעריך.

Contact Us

Thanks for submitting!

bottom of page