top of page

הכל בשביל הקפה המושלם לעסק שלך

קבוצת מילאנו, ייבואנית הקפה בבעלות פרטית הגדולה בישראל – נוסדה בשנת 1993 ע"י יעקב שוורץ ויוסי גרזי, אנשים עם חזון לקדם את תרבות הקפה בישראל. העקרונות שהנחו את הקבוצה לאורך הדרך הינם הנגשת מוצרים איכותיים מתוצרת איטליה ומתן שירות מקצועי מהיר ואדיב.

השיטה שלנו

פולי קפה

1. פגישת טעימות

הבנה של טעם הקפה המתאים ביותר לעסק שלך והבנה מעמיקה של איך יש לטעום קפה

2. תכנות והכנת תשתיות

עזרה בהעמדה ותכנון עמדת הקפה בעסק שלך

3. התקנת המכונה

טכנאי מוסמך מטעמינו יגיע בתיאום מולך להתקנת ציוד הקפה המלא בעסק שלך

4. הדרכת קפה 

הכשרת הצוות להכנת קפה בדגש על יסודות נכונים, הקצפה, חיסכון בזמן וניקיונות. ההכשרה מועברת על ידי מדריך מאקדמיית הבריסטה שלנו בעל תעודת הכשרה רשמיות של SCA איטליה.

5. ביקורת איכות הקפה

תחזוק שוטף של המכונה ומניעת תקלות ע’’י מנהל איכות הקפה שלנו שיגיע לסניפך באופן קבוע, יתן דגשים ויתאם הדרכות תקופתיות לעובדים חדשים לעבודה בסטנדרט הגבוה ביותר.

6. טיפול בתקלות

ראש שקט בנוגע לתקלות – טיפול מיידי בתקלות משביתות ומענה 24/7 לכל לקוח!

 - הנה כמה לקוחות שבחרו בשיטה שלנו משתפים איך זה לעבוד איתנו -

קפה גולדה
קפה אניטה

עומר פרץ, מנהל תפעול גולדה

עוד מימיה הראשונים של אניטה, קבוצת מילאנו היוו שותפי דרך אמיצים ונכונים לתהליך הצמיחה והתפתחותה של החברה. תחת אותם אידאלים ובחריצות רבה, מכונות הקפה של מילאנו היוו את אבן הפינה להקמה של כל גלידרייה, והפכו לחלק בלתי נפרד מחווית הקנייה באניטה וגולדה. כיום, גם אחרי 20 שנה אנחנו נהנים מהשירות המעולה והאישי של נציגי בקבוצה, שהיום הם משפחה. בקרת איכות, ייעוץ, הדרכה, הם רק חלק מהשירותים הנהדרים שמסופקים על ידי מילאנו לכל אחד מסניפי הרשת ברחבי הארץ. אני ממליץ לכל מי שאיכות הקפה חשובה לו ומצוינות חרוטה על דגלו, לא לחשוב פעמיים ולחבור למשפחת מילאנו.

קפה מיכליס
קפה ג'ויה
קפה טאטי

איציק אנקונינה, בעלים

כמעט שני עשורים של שיתוף פעולה ושירות מקצועי ולא מתפשר!!
תמיד שם כשצריכים לא רק בנושא הקפה, כנ"ל היה גם בפרויקט המסובך בירושלים.
גדלנו יחד ובתקווה שנמשיך לגדול יחד.
תודה רבה!!

קפה נסטלה

מיכאל להמן, מנהל תחום קפה נסטלה

אנחנו עובדים עם קבוצת מילאנו החל משנת 2020, לאורך תקופה זו נחשפנו לחברה ולאנשים מקצועיים מהמעלה הראשונה לצד אנשי שירות מעולים. יוסי הבעלים, והצוות זמינים תמיד ועם גמישות מחשבתית שחשובה מאוד לניהול עסק.

קפה פטלינה

רועי, בעלים פטלינה צהלה

אנחנו עובדים עם שרון מקבוצת מילאנו למעלה מ-15 שנה.

זאת לא סתם מערכת יחסים של ספק לקוח. שרון מביא איתו יחס של אכפתיות אמיתית לעסק שלנו, זמין בכל רגע לכל עניין ומעניק שרות ברמה הגבוהה ביותר. פשוט תענוג לעבוד איתו. בזכות המקצועיות שלו ושל החברה כולה, אנחנו מתאימים ומשדרגים את הקפה לאורך השנים ונהנים מקפה משובח, יחס נפלא ושירות הכי טוב שיש.

קפה פט ויני
קפה רפאלו
קפה מינה טומיי

שרון משאלי, בעלים

ברצוני להודות לקבוצת מילאנו, בהוקרה גדולה ליוסי ג’רזי על עבודה של מעל 15 שנים יפות בהם למדנו להכיר חברה רצינית, מקצועית, עם שרות מדהים.
כחלק מתקופה מקסימה זו חווינו נסיעות מקצועיות לאיטליה ולמדנו המון מקבוצת מילאנו.
אני מאחל להם המשך מתן שרות מקצועי ואנושי לעוד המון שנים יפות. ❤❤

קפה מאפה נאמן

בוקי נאמן, בעלים

חבריי היקרים יוסי ויעקב מקבוצת מילאנו. תקופה ארוכה שאנו יחד קרוב ל-20 שנה, עליי לציין כי ההתנהלות שלכם מקצועית ביותר, מענה על כל דבר גם בשעות לא שגרתיות, יחס משפחתי ומוצר מנצח! אל תשתנו ותמשיכו כך לעוד 20 שנה לפחות!
אוהב ומעריך.

בואו נעבוד ביחד !

תודה רבה! ניצור איתך קשר בקרוב מאוד!

bottom of page